pl en de

Nr referencyjny: 01/2022

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
praca@ruta-transport.pl

P
roszę o wpisanie w CV klauzuli:
"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Podstawowe obowiązki:

  • Praca na terenie Unii Europejskiej w transporcie międzynarodowym w różnych systemach pracy
  • Kompletowanie dokumentów przewozowych
  • Obsługa naczepy typu silos w trakcie załadunku i rozładunku
  • Dbanie o czystość ciągnika siodłowego i naczepy

Wymagania:

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Prawo jazdy kategorii C + E
  • Aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • Karta kierowcy
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy
  • Pracę w dobrej atmosferze
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej